Здорове харчування - здорові відносини

Залучення експертів з харчування в проект «Здорове харчування – здорові відносини»

Залучення експертів з харчування в проект «Здорове харчування - здорові відносини»

17 листопада 2021 за участі Анни Колоші відбулось заняття в дистанційному режимі «Здоровий спосіб життя» в рамках проекту «Здорове харчування – здорові відносини», що реалізується БФ «Добряк» у партнерстві з Ашан Чернігівська та Київським вищим професійним училищем технологій та дизайну одягу за фінансової підтримки Фундації Ашан для молоді.

Анна Колоша тренер з плавання зі стажем 15 років, майстер спорту України з плавання, чемпіонка України 2004, консультант з харчування, навчалась в школі К. Толстикової, практикує свідомий підхід до харчування без виснажливих дієт.

Більше 50 учнів відвідало заняття, на якому була можливість поставити запитання Анні з приводу щоденного харчування. Анна поділилась порадами з учнями щодо організації харчування, зробила акцент на важливості сніданку, на дотриманні принципу лягати спати в той день, коли встаєш, на можливості заміни шкідливих продуктів здоровими. Також розвіяла міф, що здорове харчування це завжди дорого.

Крім того, на занятті був присутній Дмитро Ященко, начальник сектору людських ресурсів та касових операцій гіпермаркету Ашан Чернігівська, партнера в реалізації проекту «Здорове харчування – здорові відносини». Дмитро надав учням поради та роз’яснення з приводу важливості підтримувати здорові стосунки з оточуючими людьми, отримувати та надавати іншим моральну та психологічну підтримку, що є складовими здорового способу життя.