7 лютого у новій затишній локації Українсько‑данського молодіжного дому в Києві ми провели тренінг з альтернативи насильству для 15 підлітків.
Це були вмотивовані учасники, які самостійно реєструвалися, бо хотіли живого спілкування, нових знайомств і практичного досвіду у теплій, підтримуючій атмосфері.
Чому це важливо?
Для багатьох дітей цьогорічна зима з блекаутами, вимкненням опалення та світла стала справжнім викликом. Це підвищує тривожність, створює відчуття невизначеності та самотності. Саме тому можливість зустрітися офлайн, відчути підтримку та отримати нові практичні навички взаємодії була надзвичайно важливою.
Під час тренінгу учасники:
– Вчилися розуміти свої емоції та емоції інших
– Вправлялися у командній роботі та пошуку спільних рішень
– Моделювали конфліктні ситуації та шукали конструктивні шляхи їх вирішення
– Ділилися думками, висловлювали підтримку та компліменти одне одному
«Мені дуже сподобалося, і я хотів би приходити на такі зустрічі регулярно», — ділилися учасники.
Особлива вдячність нашим партнерам: Глобальній спільноті Oriflame та Фонду аф Йокніків (af Jochnick Foundation) завдяки яким ми змогли створити безпечний простір для дітей ВПО, дітей з багатодітних родин та інших підлітків.
Кожна така зустріч – це маленький крок до великого майбутнього, де підлітки розуміють: конфлікти можна вирішувати словами, дружба сильніша за розбіжності, а підтримка одне одного робить життя теплішим та добрішим.
#dobryakcharityfoundation #Oriflame #AfJochnickFoundation
#ПідтримкаДітей #БезпечнеМайбутнє #ІнтерактивніТренінги